Ogłoszenia parafialne z dnia 31.03 i 01.04.2018

Ogłoszenia 31.03 i 01.04.2018

1. Składamy podziękowania: kapłanom za posługę w konfesjonale, a także za homilię w Wielki Czwartek ks. Jarosławowi, za przewodniczenie Liturgii Wielkiego Piątku i homilię ks. Michałowi, za exultet i homilię w Wielką Sobotę ks. Kamilowi, ks., Henrykowi za wszelką pomoc w naszej wspólnocie kapłańskiej i parafialnej. Klerykowi Aleksandrowi za posługę podczas poświęcenia pokarmów w Wielką Sobotę.

2. Podziękowania składam dla Sióstr Loretanek Siostrze Marietcie, Siostrze Iwonie Zakrystiance za pracę w kościele, siostrze Nataneli za opiekę nad Bielankami

3. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Osobom, Wspólnotom parafialnym za włączenie się w przygotowania do Triduum Paschalnego i uczestnictwo w Liturgii Wielkiego Tygodnia: Lektorom, Ministrantom, Bielankom, Scholi, Panom sprzątającym Kościół, panu Kościelnemu, panu organiście, Ochotniczej Straży Pożarnej ze Stojadeł, Związkowi Harcerstwa Rzeczypospolitej za czuwanie przy Grobie Pańskim, Panom montującym baner o Zmartwychwstałym Chrystusie przy bramie od strony ul. Okrzei.

4. Składamy serdeczne podziękowania Akcji Katolickiej za przygotowanie ciemnicy; Scholi za przygotowanie Grobu Pańskiego. Pani za projekty banneru: rekolekcyjnego, banneru z programem Wielkiego Tygodnia i banneru bramy Zmartwychwstania.

5. Rozpoczynamy okres Wielkiejnocy. Niech życzeniami będą słowa Chrystusa: Pokój Wam. Niech te słowa Chrystusa staną się udziałem serca każdego parafianina wierzącego i niewierzącego. Niech każdy z nas będzie żywym nośnikiem tego Bożego pokoju. Chrystus przynosi swój pokój każdemu człowiekowi.

6. Jutro Rezurekcja godz. 6.00 rano z procesją. Nie ma Eucharystii o godz. 7.00 pozostałe Eucharystie jak w każdą niedzielę. Także i drugi dzień świąt Eucharystie jak w każdą niedzielę.

7. Zapraszamy na Mszę świętą podczas której będziemy się modlić o dar życia wiecznego dla pomordowanych w Katyniu oraz ofiar katastrofy Smoleńskiej. Liturgia będzie sprawowana w następną niedzielę 8 kwietnia o godz. 12.30 w naszym kościele.