Ogłoszenia parafialne z dnia 02.04.2018

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 02.04.2018

1. Nowenna do Bożego Miłosierdzia będzie każdego dnia przed Eucharystią o godz. 18.00

2. W II niedzielę wielkanocną tj. 08 kwietnia będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego. Po sumie nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja, a następnie adoracja o godzinie 15.00 pomodlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia i rozważaniami Drogi Krzyżowej.

3. W piątek przypada I piątek miesiąca. Spowiadamy w ciągu tygodnia podczas Mszy świętych porannych i wieczornych. Po Eucharystii wieczornej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00

4. W tym tygodniu dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej przystąpią do sakramentu pokuty – prosimy o modlitwę w Ich intencji, by jak najlepiej przygotowały się do sakramentu pokuty i pojednania. Z tego powodu w czwartek i piątek nie będzie czynna kancelaria po południu.

5. Zapraszamy na Mszę świętą podczas której będziemy się modlić o dar życia wiecznego dla pomordowanych w Katyniu oraz ofiar katastrofy Smoleńskiej. Liturgia będzie sprawowana w następna niedzielę 8 kwietnia o godz. 12.30 w naszym kościele.

6. W niedzielę 08.04 zapraszamy Rodziców i Dzieci kl. III- komunijnych na Mszę o g. 16.00.

7. W najbliższą niedzielę – Niedzielę Miłosierdzia Bożego w naszej parafii gościć będziemy Młodzież Ruchu Światło-Życie, która o godzinie 17.00 opowie o dzielności misyjnej w Rwandzie, wraz z pokazem slajdów. Tematem spotkania będzie „Rwanda – kraj cierpienia i wielkiego Miłosierdzia”. Spotkanie będzie w salce w górnym kościele za prezbiterium. Gorąco zachęcam do spotkania z młodymi misjonarzami.

8. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Zawierzmy nasze Rodziny Bożemu Miłosierdziu za przyczyną Matki Miłosierdzia: Pod Twoją obronę…