Ogłoszenia parafialne 21.08.2022 r.

 1. Dziś o godz. 18.30  zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które odprawimy w intencji trzeźwości naszego Narodu oraz podróżujących i wypoczywających, prosząc o błogosławieństwo Boże.
 2. W sierpniu w niedziele nie ma Mszy o godzinie 16:00 oraz o 9:00 w dolnym kościele, wieczorna Msza jest o godz. 19:00. W dni powszednie nie ma Mszy o 8:30.
 3. W miesiącu sierpniu zachęcamy do podjęcia postanowień trzeźwościowych.
 4. W miesiącu sierpniu biblioteka parafialna jest nieczynna.
 5. Kancelaria w czasie wakacji jest czynna od poniedziałku do soboty rano w godz. od 9.00 do 10.00, a wieczorami tylko we wtorek i czwartek od godz. 19.00 do 20.00.
 6. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary na tacę, w kancelarii i na konto parafialne. Numer konta parafialnego jest podany na stronie parafialnej i w gablocie. 
 7. Przy wyjściu z kościoła znajduje się książka pt.: „Rodzice i dzieci”. Książka ta jest bardzo dobrą lekturą dla Małżeństw i Rodzin oraz przygotowujących się do Małżeństwa. Ofiary składane przy tej okazji są cegiełką na remont kościoła. Minimalny koszt cegiełki to 30 zł.
 8. Za tydzień 28.08 w naszej parafii będą zbierane podpisy pod Obywatelskim Projektem Ustawy w Obronie Chrześcijan zmieniającego kodeks karny w zakresie: „Złośliwego przeszkadzania publicznemu wykonywaniu aktów religijnych i obrazy uczuć religijnych”. Podpisy będą zbierane po Mszach św. Do ważności potrzebny jest nr Pesel.
 9. Siostry Loretanki zapraszają na odpust do Loretto w niedzielę 11 września. Zapisy w biurze Radia Maryja. Zbiórka przy ul. Zachodniej o godz. 8.00.
 10. Przypominamy o zakładaniu godnego stroju w kościele w miesiącach letnich. Trwają urlopy, zadbajmy o uczestnictwo w Mszy Świętej niedzielnej.
 11. Powierzmy Bogu za przyczyną Maryi nas, Ojczyznę i wszystkich ludzi, prosząc o łaskę pokoju na świecie. Pod Twoją obronę…