Ogłoszenia parafialne 14.08.2022 r.

 1. Dzisiejsza taca jest tacą inwestycyjną na prowadzone remonty w kościele.
 2. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary i wszelkie składane ofiary na tacę, w kancelarii i na konto parafialne. Ofiary można także składać na konto parafialne. Numer konta parafialnego jest podany na stronie parafialnej i w gablocie. 
 3. Dziś o godz. 18.30  zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które odprawimy w intencji trzeźwości naszego Narodu, wszystkich Pielgrzymów oraz podróżujących i wypoczywających prosząc o błogosławieństwo Boże.
 4. W poniedziałek 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze św. według porządku niedzielnego. W czasie wszystkich Mszy św.,  odbędzie się poświęcenie wiązanek z kwiatów, ziół, warzyw i owoców oraz kłosów zbóż. Prosimy o podtrzymywanie pięknej polskiej tradycji.
 5. W sierpniu w niedziele nie ma Mszy o godzinie 16:00 oraz o 9:00 w dolnym kościele, wieczorna Msza jest  o godz. 19:00. W dni powszednie nie ma Mszy o 8:30.
 6. W miesiącu sierpniu zachęcamy do podjęcia postanowień trzeźwościowych.
 7. w miesiącu sierpniu biblioteka parafialna jest nieczynna.
 8. Kancelaria w czasie wakacji jest czynna od poniedziałku do soboty rano w godz. od 9.00 do 10.00, a wieczorami tylko we wtorek i czwartek od godz. 19.00 do 20.00
 9. Jutro 15.08 Mińska Pielgrzymka Rowerowa dojedzie do Gietrzwałdu. Wzorem ubiegłego roku, przygotowaliśmy skrzynkę na intencje, które zostaną zawiezione i złożone w Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie.
 10. Przypominamy o zakładaniu godnego stroju w kościele w miesiącach letnich. Trwają urlopy, zadbajmy o uczestnictwo w Mszy Świętej niedzielnej.
 11. Powierzmy Bogu za przyczyną Maryi nas, ojczyznę i wszystkich ludzi, prosząc o łaskę pokoju na świecie. Pod Twoją obronę…