Warsztaty Małżeńskie Wybrani do Miłości – Sekret szczęśliwego małżeństwa!

Po raz kolejny zapraszamy wszystkie Małżeństwa i Narzeczonych na diecezjalne Warsztaty Małżeńskie Wybrani do Miłości – Sekret szczęśliwego małżeństwa!
Rekolekcje odbędą się 23, 24 i 25 listopada 2017, czwartek, piątek, sobota od godz. 19:00 do 21:00 w sali kurialnej z tyłu katedry warszawsko praskiej przy ul. Floriańskiej. Uczestnictwo w Warsztatach będzie jak zawsze BEZPŁATNE  
Pobierz PLAKAT

WAŻNA informacja dla Rodziców którzy w nie mają z kim zostawić swoich pociech.
Zapewnimy, w miarę naszych możliwości 🙂 opiekę waszym pociechom w czasie trwania rekolekcji.

Zachęcamy też do zarejestrowania swojego uczestnictwa klikając poniższy link:

http://warsztaty.domowy-kosciol.pl

pomoże to nam przygotować odpowiednią liczbę krzeseł, ale również odpowiednią liczbę osób do Diakonii Wychowawcze.prowadzący w tym roku będzie Jacek Pulikowski, pewnie wszyscy go znają ale, chcąc zaprosić znajomych warto znać kilka informacji:
Jacek Pulikowski od 1976r jest szczęśliwym mężem Jadwigi oraz ojcem Marii, Jana i Urszuli, a od niedawna również teściem Marty i Artura. Od wielu lat zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin i Poradnictwo Rodzinne. Przez dwie kadencje był świeckim audytorem Rady do spraw Rodziny Episkopatu Polski. Autor poczytnych książek i artykułów w licznych czasopismach katolickich oraz uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych na tematy rodzinne (miłość, czystość, płciowość, ojcostwo, rodzicielstwo). Nagrodzony nagrodą wydawców katolickich Feniks za kilka książek. Popularny mówca spotykający się z młodzieżą, narzeczonymi, małżeństwami, nauczycielami, kapłanami i… teściami.
Zawodowo: dr inż. Jacek Pulikowski jest nauczycielem akademickim na uczelni technicznej – Politechnice Poznańskiej. Ponadto prowadzi zajęcia na Podyplomowym Studium Rodziny na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu,  a prywatnie bardzo lubi Domowy Kościół diecezji warszawsko praskiej 🙂

Organizatorem Warsztatów Małżeńskich jest jak zawsze Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie diecezji warszawsko-praskiej.
Wojtek Gałązka: kom. 501 574 745