Ogłoszenia parafialne – 27.01.2019 r.

  1. Dziś zapraszamy na nabożeństwo Różańcowe o g. 17.00, które ofiarujemy w intencji Światowych Dni Młodzieży zgromadzonej wraz z Papieżem Franciszkiem w Panamie, a także w intencji dzieci i młodzieży, by jak najlepiej przeżyła ferie.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca.  Zachęcamy dzieci i osoby dorosłe do przyjmowania Komunii wynagradzającej Najświętszemu Sercu P. Jezusa. Spowiadamy codziennie od 7.00 do 8.30 i wieczorem o g. 18.00. w piątek spowiedź dla dzieci rozpoczniemy o godz. 16.45. Po Mszy świętej wieczornej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00
  3. W sobotę – 2 lutego przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego – M. B. Gromnicznej – Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o g. 7.00, 8.30, 10.00, 16.00 i 18.00. W czasie  wszystkich Mszy św. odbędzie się poświęcenie gromnic. Gromnice możemy nabyć w naszym kiosku. Po Mszy świętej wieczornej Adoracja wraz z modlitwą różańcową.
  4. W przyszłą niedzielę, po sumie, odprawimy adorację i procesję eucharystyczną.
  5. Dom Dziennego Pobytu dla Osób Starszych prowadzony przez Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej przy ul. Granicznej 18 w Mińsku Mazowieckim prosi o wsparcie w postaci podarowania ziemniaków. W placówce znajduje się jadłodajnia, która codziennie przygotowuje posiłki dla najuboższych z naszej gminy i miasta.  Dla niektórych – skromny gest, dla nas – bardzo wiele…. z góry dziękujemy za pomoc. – Agnieszka Sawka – kierownik Domu dziennego Pobytu tel. 506-804-376
  6. Rodziców, którzy chcą ochrzcić swoje dzieci w najbliższym czasie, zapraszamy na katechezę przed chrzcielną, która odbędzie się 31. stycznia o godzinie 19:00 w sali przy zakrystii dolnego kościoła.
  7. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej – tygodników i miesięczników, które możemy nabyć w kiosku.
  8. Najbliższe spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 15. lutego o godzinie 19:00 w dolnym kościele. Będzie to konferencja dla rodziców (patrz zakładka „Spotkania u Antoniego” na stronie głównej), stąd polecamy przyjście bez dzieci.