Ogłoszenia parafialne – 20.01.2019 r.

  1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na różańcu o godzinie 17:00.
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 18:00. Po koncercie będą zbierane ofiary na leczenie i rehabilitację Bartusia – ucznia drugiej klasy szkoły podstawowej walczącego z nowotworem. Koncert w dolnym kościele.
  3. Serdecznie podziękowania za pomoc i zaangażowanie w organizację Mińskiego Orszaku Trzech Króli od Fundacji Dziękujemy za Wolność dla: Fundacji Orszak Trzech Króli, Parafii p.w. NNMP i parafii św. Antoniego, Powiatu Mińskiego, Towarzystwa Przyjaciół 7 Pułku Ułanów Lubelskich, Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej, Mazowieckiego Sojuszu Grup Rekonstrukcyjnych, Kucykowej Zagrody, Cyrku „Zalewski”, Policji, Straży Miejskiej, OSP, Qudel Studio,  tygodników: „Co słychać?” i „Nowy Dzwon”, portali: mmz24pl, mińskmaz.com, zespołu „Wrzosowianie”. Bóg zapłać. 
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w kiosku parafialnym przy wyjściu z kościoła.
  5. Porządek kolędy na najbliższy tydzień jest dostępny w zakładce „Kolęda 2019” u góry strony.
  6. Mieszkańców nowego bloku przy ulicy Warszawskie Przedmieście 38, którzy chcieliby spotkać się z kapłanem w swoim mieszkaniu, prosimy o kontakt w zakrystii lub kancelarii parafialnej (również telefonicznie). O terminie takiej wizyty poinformujemy w stosownej chwili, po zgłoszeniu się osób chętnych.