Ogłoszenia parafialne – 11.03.2019 r.

Ogłoszenia Parafialne  10.03. 2019

  1. Dziś w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu o g. 15.00 odprawimy pierwsze Gorzkie Żale. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie.
  2. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Pierwsza Droga Krzyżowa o godz. 9.00 (po Mszy św. o godz. 8.30), następnie o godz. 17.00  dla dzieci i 19.00 dla młodzieży, osób dorosłych i dłużej pracujących.
  3. Zachęcamy także, do podtrzymywania pięknej tradycji i odprawiania Drogi Krzyżowej w niedzielę po sumie.
  4. W ramach comiesięcznych „spotkań u Antoniego” zapraszamy
    na katechezę dla dorosłych pt. „Walka duchowa”. W zagadnienia związane ze zmaganiem się na modlitwie oraz rozeznawaniem woli Bożej wprowadzi nas o Przemysław Śliwiński, zakonnik pasjonista, proboszcz parafii na Białołęce, misjonarz i egzorcysta. Spotkanie odbędzie się
    w najbliższy piątek o godzinie 19:45 w dolnym kościele.
  • Rekolekcje Wielkopostne dla parafian i uczniów szkół odbędą się w dniach 24.03-27.03. Rekolekcje poprowadzi ks. Jacek Gołębiowski proboszcz, katecheta par. pw. św. Stanisława BM w Dąbrowie i egzorcysta z diecezji Płockiej.
  • Polećmy Matce Bożej nasze Rodziny, Kościół Święty prosząc w dobre przeżycie okresu wielkiego postu i w intencji naszej Ojczyzny. Pod Twoją Obronę…