Ogłoszenia parafialne 07.08.2022 r.

 1. Dziś I niedziela miesiąca zapraszamy na modlitwę różańcową i procesje eucharystyczną o godz. 18.00.
 2. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary na tacę oraz podczas poświęcenia pojazdów. Można składać ofiary na remont schodów i inne prace oraz funkcjonowanie parafii także składając ofiarę na konto parafialne.
 3. W lipcu i sierpniu w niedziele nie ma Mszy o godzinie 16:00 oraz o 9:00 w dolnym kościele, wieczorna Msza jest  o godz. 19:00. W dni powszednie nie ma Mszy o 8:30.
 4. W miesiącu sierpniu zachęcamy do podjęcia postanowień trzeźwościowych.
 5. w miesiącu sierpniu biblioteka parafialna jest nieczynna.
 6. Kancelaria w czasie wakacji jest czynna od poniedziałku do soboty rano w godz. od 9.00 do 10.00, a wieczorami tylko we wtorek i czwartek od godz. 19.00 do 20.00
 7. W dniu 10.08 Mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się Mińska Pielgrzymka Rowerowa do Gietrzwałdu. Wzorem ubiegłego roku, przygotowaliśmy skrzynkę na  intencje, które zostaną zawiezione i złożone w Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie.
 8. W najbliższą sobotę 13. dzień miesiąca, adoracja NS do godziny 21. Tego dnia przypada kolejne wspomnienie Objawień i Orędzia Matki Bożej w Fatimie : Odmawiajcie codziennie różaniec, aby uzyskać pokój dla świata i ofiarujcie się za grzeszników…, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie wg następującego porządku: Msza Święta o pokój na świecie i o nawrócenie grzeszników o godz. 20, a po niej różaniec fatimski i procesja z figurą Matki Bożej. Zachęcamy, aby zabrać ze sobą świece.
 9. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP 15.08 o godz. 12.30 odprawiana będą Msza św. zbiorowa za żyjących. Zachęcamy aby zgłaszać intencje w kancelarii parafialnej.
 10. Przypominamy o zakładaniu godnego stroju w kościele w miesiącach letnich. Trwają urlopy, zadbajmy o uczestnictwo w Mszy Świętej niedzielnej.
 11. Powierzmy Bogu za przyczyną Maryi nas, ojczyznę i wszystkich ludzi, prosząc o łaskę pokoju na świecie. Pod Twoją obronę…