Ogłoszenia parafialne – 02.08.2020 r.

  • Bóg zapłać parafianom za złożone ofiary na tacę i podczas poświęcenia pojazdów z przeznaczeniem na remont kaplicy N.S.P Jezusa i schodów. W gablocie znajdują się zdjęcia wykonanych prac i informacja o pracach wykonanych i oczekujących na wykonanie.Ofiary można składać także na konto parafialne.
  • Dziś nasi parafianie wraz z ks. Infułatem Janem Byrskim wyjechała na pielgrzymkę do Sokółki i innych sanktuariów Podlasia. Polecamy Ich naszej modlitwie
  • Dziś o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które odprawimy w intencji naszej Ojczyzny prosząc o łaskę trzeźwości oraz wszystkich wypoczywających, pielgrzymów, w int chorych, służby Medycznej o zachowanie nas od pandemii.
  • W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca.
  • Przy wyjściu z kościoła znajdują się karteczki na intencje składane za pośrednictwem Matki Bożej Kodeńskiej. Złożone prośby i podziękowania zostaną zawiezione do Kodnia przez pielgrzymów biorących udział w Mińskiej Pielgrzymce Rowerowej, która rozpocznie się 10 sierpnia Mszą św. o godz. 7.00. Zachęcamy do przekazania intencji i  do uczestnictwa w Mszy św, jak również do modlitwy w intencji pielgrzymów.
  • W dniach 5-14 sierpnia w naszej diecezji przeżywać będziemy Nowennę do Matki Bożej Łaskawej w intencji Ojczyzny w 100-lecie Cudu nad Wisłą, w dziele duchowego pielgrzymowania na Jasną Górę. W czasie Nowenny każdego dnia od 5 do 14 sierpnia od 15.00 do 18.00 i po Mszy Świętej o godz. 18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, wspólny Różaniec i możliwość adoracji do godz. 21.00. Na czas Nowenny są wyznaczone w naszej diecezji tak zwane Kościoły Nowennowe. Nasza Świątynia została również do nich zaliczona. W niedzielę 9 sierpnia nasz Kościół stanie się Kościołem Nowennowym, dlatego po Mszy Świętej o godz. 7.00 rozpocznie się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W programie adoracji: o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem ks. Biskupa o godz. 18.00, po niej Różaniec, adoracja i Apel Jasnogórski o godz. 21.00. 
  • W czasie wakacji w lipcu i w sierpniu w niedzielę nie ma Mszy o godz. 16.00, a w ciągu tygodnia od poniedziałku do soboty nie ma Mszy św. o godz. 8.30.
  • Polećmy Matce Bożej nasze Rodziny, nas kapłanów, wszystkich podróżujących a szczególnie kierowców i prośmy o Boże błogosławieństwo na czas wakacji. Pod Twoją obronę