Ogłoszenia parafialne z dnia 11.03.2018 r.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11.03.2018 r.

 

  1. Serdecznie dziękujemy rodzinom naszej parafii za udział w rekolekcjach wielkopostnych. Zachęcamy do życia sakramentalnego całych naszych rodzin. Komunia przyjmowana przez całą rodzinę jednoczy nas z Panem Bogiem i umacnia we wzajemnej miłości.
  2. Spowiadamy codziennie na Mszach Świętych rano od 7.00 do 8.45 i wieczorem o godz. 18-tej. Prosimy, aby nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę. W niedzielę palmową i w wielkim tygodniu nie będzie dodatkowych księży spowiedników. W Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę wszyscy kapłani będą koncelebrować doroczne nabożeństwa i w tym czasie nie będzie możliwości przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania.
  3. Wydział Nauki Katolickiej Diecezji Warszawsko-Praskiej serdecznie zaprasza wszystkich Nauczycieli i Wychowawców na Wielkopostny Dzień Skupienia dla Nauczycieli, który odbędzie się 17 marca 2018 r. o godz. 16.00 w budynku szkół Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim, ul. Kościuszki 27. Więcej informacji w gablocie przy Krzyżu Misyjnym.
  4. 14 marca o godz. 19.00 rozpoczniemy kurs Przedmałżeński. Zapraszamy Narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.
  5. Kancelaria parafialna w soboty jest czynna tylko rano od godz. 9.00 do 9.45.
  6. Zachęcamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej w formie modlitwy polegającej na długiej, pieszej, indywidualnej, nocnej wędrówce połączonej z rozważaniami Męki Jezusa. więcej informacji na  www.edk.org.pl www.edk.org.pl/rejon-edk/309/minsk-mazowiecki.html www.facebook.com/MinskMaz.EDK
  7. Rocznica I Komunii świętej dzieci klas IV będzie 13.05. o godz. 11.15.
  8. Zachęcamy do lektury tygodników: Idziemy, NiedzielaGość Niedzielny. Tygodniki do nabycia w sklepiku parafialnym przy wyjściu z kościoła.
  9. Zapraszamy na Gorzkie Żale z procesją o g. 15.00.
  10. Prośmy o potrzebne łaski dla naszych rodzin i dobre przeżycie Wielkiego Postu. Pod Twoją obronę…