OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.08.2018 r.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj po sumie odprawimy adorację i procesję eucharystyczną z racji I niedzieli miesiąca. O godz. 17:00 nabożeństwo różańcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

2. W miesiącu sierpniu zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w intencji trzeźwości naszego społeczeństwa i łaskę pokoju w naszej Ojczyźnie i w świecie. W dni powszednie o godz. 17.30 w niedzielę o godz. 17.00

3. Wiele osób z naszych rodzin wyruszyło na piesze pielgrzymki na Jasną Górę. Starajmy się towarzyszyć im naszą modlitwą. Zapraszamy na codzienną Mszę św. o godz. 18.00, abyśmy mogli ofiarować dar modlitwy i łączyć się duchowo z pielgrzymami.

4. Przypominamy o godnym świątecznym stroju gdy wchodzimy do świątyni, by uczestniczyć w Eucharystii, nabożeństwach modlitewnych.

5. Bardzo prosimy o korzystanie z prasy katolickiej. W naszym kiosku jest do nabycia Posłaniec Św. Antoniego, Droga, Źródło, Idziemy, Niedziela.

6. Polecajmy Matce Bożej nasze rodziny i wszystkich pielgrzymujących na Jasną Górę, a także prośmy o łaskę trzeźwości i pokoju w naszej Ojczyźnie
i w świecie. Pod twoją obronę…..