Ogłoszenia parafialne – 29.09.2019 r.

  • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godzinie 17:00.
  • Rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc różańca świętego. Tradycyjnie zapraszamy na modlitwę różańcową w niedziele o godzinie 17:00; w tygodniu po Mszy Świętej o godzinie 18:00; dzieci zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki na godzinę 17:00; natomiast młodzież i osoby szczególnie do późna pracujące w piątek o godzinie 20:00.
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek będzie dodatkowa Msza Święta o godzinie 17:00.  Zachęcamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe do sakramentu pokuty i do przyjmowania Komunii świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiadamy codziennie od 7:00 do 8:45 i wieczorem o godzinie 18:00. W piątek po wieczornej Eucharystii będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21:00 z możliwością przystąpienia do sakramentu pokuty.
  • Dzieci od 4 roku życia wraz z rodzicami zapraszamy na zajęcia ewangelizacyjne „Kredkami do Nieba”. Poprzez ilustrowanie niedzielnej Ewangelii dajemy dzieciom możliwość poznawania Słowa Bożego. Zajęcia prowadzi pani Ewa Zychowicz – mgr sztuki pracująca od 8 lat z dziećmi metodą arteterapii. Pierwsze spotkanie i zapisy w czwartek 26. września o godzinie 17:30 w sali na plebanii.
  • Zapraszamy rodziców i dzieci klas III na Mszę Świętą 6. października o godzinie 16:00 w ramach przygotowania do I Komunii Świętej. Podczas Eucharystii zostaną poświęcone różańce.
  • 6. października o godzinie 19:00 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne dla młodzieży klas 8 SP, chcącej rozpocząć przygotowanie do bierzmowania. Na to pierwsze spotkanie należy przyjść z rodzicem.
  • Jest możliwość zamówienia Mszy Świętych gregoriańskich na rok 2021.
  • Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Hucie Mińskiej zaprasza na cykl katechez dotyczących podstaw wiary chrześcijańskiej. Pierwsze spotkanie będzie w środę 2. października o godzinie 18:45 w sali parafialnej.