Ogłoszenia parafialne – 21.04.2019 r.

  1. Składamy serdeczne podziękowania Bogu za dar świętego czasu Triduum Paschalnego, za dzieło naszego odkupienia w Jezusie Chrystusie.
  2. Dziękuję Kapłanom: ks. Henrykowi, ks. Michałowi, ks. Jarosławowi, ks. Łukaszowi , Siostrom zakonnym s. Mariecie, s. Dianie, s. Klaudi, p. Adamowi organiście, p. Januszowi, Akcji Katolickiej za przygotowanie Ciemnicy i projekt banerów i plakatów, scholii parafialnej za przygotowanie Grobu Pańskiego oraz śpiew podczas Wielkiego Tygodnia, Ministrantom, Służbie Liturgicznej, Bielankom za służbę podczas liturgii, Kółkom Różańcowym za modlitwę i opiekę nad kwiatami przy kapliczkach Ochotniczej Straży Pożarnej ze Stojadeł za czuwanie przy Grobie Pańskim, panom sprzątającym górny kościół, panom zakładającym bramę powitalną i sprzątającym teren przy kościele, wszystkim uczestniczącym w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia pomimo dni pracy. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę.
  3. Dziś następna Msza św. o godz. 9.00 i następne według porządku niedzielnego.
  4. Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Nowenna będzie odprawiana przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.45 do soboty włącznie.
  5. Jutro w drugi dzień świąt taca przeznaczona będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  6. W piątek z racji oktawy Wielkanocy, można spożywać pokarmy mięsne.
  7. W II niedzielę wielkanocną tj. 28 kwietnia będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego. Po sumie nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. O g. 15.00 odprawimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 17.00 zapraszamy na Oratorium o Zmartwychwstaniu  w wykonaniu zespołu Wokalnego Keryx i naszej scholii parafialnej oraz zespołu instrumentalnego z Warszawy. Dyrygent o. Ireneusz Wybraniak.   
  8. Z okazji przeżywanych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, życzymy by słowa Chrystusa wypowiedziane z głębi Jego serca: „Pokój Wam” dotykały naszych serc, życia codziennego, naszych Rodzin, Ojczyzny i świata. Niech Chrystusa zwycięża. Radosnego przeżywania tego czasu w gronie Rodzinnym.
  9. Rodziców, którzy planują chrzest swoich dzieci w naszej parafii w maju, zapraszamy na katechezę przed chrzcielną 25. kwietnia o godzinie 19:00 w sali przy zakrystii dolnego kościoła.
  10. Polećmy Matce Bożej Królowej pokoju nasze serca i rodziny, Ojczyznę i świat… Pod twoją obronę.