Ogłoszenia parafialne – 19.08.2018 r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 19. 08. 2018.

1. Władza diecezjalna zwolniła z obowiązków wikariuszowskich w naszej parafii Ks. Kamila Prusa. W imieniu Kapłanów, Sióstr Zakonnych i Parafian dziękujemy ks. Kamilowi za posługę duszpasterską i katechetyczną w naszej parafii i życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego i kapłańskiej gorliwości w nowej placówce duszpasterskiej w Warszawie.2. W środę przypada wspomnienie N.M. Panny Królowej.

3. W niedzielę za tydzień 26 sierpnia obchodzimy doroczną uroczystość N. M. P. Częstochowskiej. W naszym kościele Msze św. będą odprawione według wakacyjnego porządku niedzielnego. W uroczystość MB Częstochowskiej przypada odpust w parafii na Królewcu.

4. W sierpniu zapraszamy na różaniec, który ofiarujemy w intencji trzeźwości naszego narodu, prosząc także o łaskę pokoju w naszej Ojczyźnie i na świecie. W dni powszednie nabożeństwa są o godz. 1730. Dzisiaj zapraszamy na różaniec o godz. 1700.

5. Siostry Loretanki zapraszają na uroczystość odpustową w Loretto w dniu 9 września. W czasie Eucharystii, której będzie przewodniczył ks. Bp Romuald Kamiński dokona poświęcenia nowego kościoła. Wyjazd o godz. 8.00 rano. Autokar będzie podstawiony przy ul. Zachodniej. Zapisy w biurze radia Maryja i u Sióstr w zakrystii.

6. W kiosku są do nabycia czasopisma katolickie. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dbajmy o to by w naszych domach były dobre czasopisma , dla dzieci, młodzieży i dla naszych rodzin.

Polećmy Matce Bożej naszą Ojczyznę i nasze rodziny Pod Twoja obronę….