Ogłoszenia parafialne – 19.05.2019 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwo majowe dzisiaj o godzinie 17:00. W ciągu tygodnia na nabożeństwa majowe zapraszamy po Mszy Świętej wieczornej, około godziny 18:30.
  2. Zapraszamy rodziców i dzieci klas IV na Mszę Świętą dzisiaj o godzinie 11:15 w rocznicę I Komunii Świętej, a w ciągu tygodnia na „biały tydzień” – Msze Święte o godzinie 18:00.
  3. Kleryk Aleksander Dembowski alumn V roku Wyższego Seminarium Duchownego w Warszawie, nasz parafianin, przyjął wczoraj sakrament święceń w stopniu diakonatu. Polecamy Bogu diakona Aleksandra i jego kolegów kursowych w naszych modlitwach.
  4. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na nabożeństwo majowe o godzinie 17:00 a po nim na spotkanie.
  5. W środę, 22. maja, ksiądz Łukasz przeżywać będzie 9. rocznicę święceń kapłańskich. Tego dnia do naszej parafii na wieczorną Mszę Świętą przybędą księża – koledzy rocznikowi księdza Łukasza. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za kapłanów. Msza Święta będzie w górnym kościele.
  6. 23. maja rozpoczynają się dni miasta Mińska Mazowieckiego. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
  7. Pieśni Maryjne są nierozerwalnie związane z polskim kultem Matki Bożej. Ona jest zawsze z nami i naszym narodem. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć w naszej parafii zespół Eo Nomine, który pomagał w posłudze rekolekcyjnej i prowadził śpiewy podczas rekolekcji wielkopostnych. Po nabożeństwie majowym odbędzie się koncert pieśni maryjnych pt.: „Zatrzymaj mnie mamo” poświęcony Matce matek.