Ogłoszenia parafialne 18.10.2020 r.

  • Wczoraj nasz parafianin Hubert Rozbicki, kleryk III roku Wyższego Seminarium Duchownego, otrzymał z rąk rektora sutannę. Polecamy Huberta i jego kolegów kursowych naszej modlitwie.
  • W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w tygodniu po Mszy Świętej wieczornej, w niedziele o godzinie 17:00. Dzieci zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17:00. Młodzież zapraszamy szczególnie w piątki o godzinie 20:00.
  • Duszpasterstwo Rodzin naszej parafii oferuje możliwość skorzystania z mediacji. Jest to metoda rozwiązywania sporów, w której osoba trzecia pomaga stronom we wzajemnej komunikacji i dojściu do porozumienia. Zapisy w kancelarii parafialnej. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
  • Rodziców, których dzieci przygotowują się do uroczystości I Komunii Świętej zapraszamy w środę na Mszę Świętą o godzinie 18:00, różaniec i spotkanie.
  • W sali pod chórem przyjmujemy na Mszę Świętą listopadową i wypominki roczne. Msza Święta listopadowa za zmarłych będzie sprawowana 1. i 2. listopada o godzinie 18:00; w niedziele o godzinie 16.00, w dni powszednie od poniedziałku do soboty o godzinie 16.45 odczytanie wypominek, o godzinie 17:00 Eucharystia w intencji zmarłych. Modlitwa w intencji zmarłych w wypominkach rocznych w niedziele o godzinie 12:15. Również w kancelarii przyjmujemy zapisy na wypominki roczne oraz Mszę Świętą listopadową.
  • Zapraszamy kawalerów i panny na spotkanie Grupy 33 – duszpasterstwa osób żyjących w stanie wolnym. Spotkanie odbędzie 24 października o godzinie 15:00 w sali na plebanii.
  • Wierni, którzy w czasie pandemii z obawy nie uczestniczą we Mszy Świętej a są w stanie łaski uświęcającej i chcą przyjąć Komunię Świętą mogą to uczynić o godzinie 19:00 w górnym kościele. 
  • Ze względu na limity osób w kościele, spotkanie kandydatów do bierzmowania zaplanowane na przyszłą niedzielę zostaje przeniesione na sobotę, 24.10., na godzinę 18:00. Będzie wtedy odprawiona Msza św. już z niedzieli oraz nabożeństwo październikowe. Po nim krótkie spotkanie organizacyjne związane z egzaminem i bierzmowaniem.