Ogłoszenia parafialne 18.09.2022 r.

 1. Na dzisiejszą Mszę św. o godz. 16.00 zapraszamy rodziców z dziećmi klas 3, które rozpoczną przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej.
 2. Dziś o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe
 3. Dziś  po Mszach Św. będą zbierane zapisy na Pieszą i Rowerową  pielgrzymkę do Sanktuarium w Wielgolesie, która będzie w sobotę 24.09. Msza św. w sanktuarium planowa jest o godz. 15.00
 4. Akacja Katolicka zaprasza na spotkanie: „odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom” w poniedziałek 19.09 o godz. 1915
 5. Pierwsze powakacyjne spotkanie kręgu biblijnego odbędzie się w najbliższy wtorek 20 września o 19:00 w sali na plebanii.
 6. Młodzież zapraszamy na spotkanie oazowe w piątek o godz. 19.00 w sali na plebanii.
 7. Spotkanie grupy małżeństw  w piątek o godz. 19.15 w sali przy kancelarii parafialnej.
 8. Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej ogłasza nabór chłopców i dziewcząt  od 4 klasy szkoły podstawowej. Pierwsza zbiórka w sobotę 24.09 o godz. 10.30 przy krzyżu misyjnym. Więcej informacji udzielają harcerze przy wyjściu z kościoła oraz na tablicy ogłoszeń.
 9. W przyszłą niedzielę na Mszach św. do południa kazania wygłosi ks. Marek Lemiech proboszcz z parafii Wielgolas Brzeziński, będzie również zbierał ofiary na tacę przeznaczone na budowę kościoła.
 10. Spotkanie organizacyjne dla uczestników pielgrzymki do Fatimy w lutym przyszłego roku odbędzie się w sobotę 1 października o godzinie 20:00 w sali na plebanii.
 11. Spotkanie organizacyjne dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Jordanii zaplanowane jest na niedzielę 2.10 na godz. 19.00.
 12. Zapraszamy na wprowadzenie do naszej parafii relikwii Dzieci Fatimskich: św. Hiacynty i Franciszka Marto. Uroczystość odbędzie się w pierwszą sobotę października (1.10.) o godz. 18.00 –  odprawiona będzie Msza św. w intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu NMP oraz za ofiarodawców: relikwiarza, kielicha i pateny oraz nowych szat liturgicznych. Po Mszy św. różaniec i procesja ze świecami. Mszy św. przewodniczyć będzie oraz homilię wygłosi ks. Krzysztof Ziółkowski – Kustosz Sanktuarium św. Jana Pawła II w Radzyminie.
 13. Narzeczonych planujących przygotować się do ślubu zapraszamy na pierwsze spotkanie kursu przedmałżeńskiego  w środę 5.10. o godz. 19.00 w sali na plebani.
 14. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary na tacę, w kancelarii i na konto parafialne.
 15. Polećmy nasze intencje Bogu za przyczyną Maryi prosząc o pokój i jedność w naszej Ojczyźnie i w świecie, a także o Boże błogosławieństwo na kończące się wakacje i nowy rok szkolny: Pod Twoją obronę…