Ogłoszenia parafialne – 17.02.2019 r.

  1. Dzisiaj o g.  17.00 odprawimy nabożeństwo różańcowe w intencji naszych rodzin dziękując Bogu za czas wspólnych spotkań z Rodzinami podczas kolędy, w intencji wszystkich parafian oraz o łaskę pokoju w świecie.
  2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską rodzin naszej parafii. Dziękujemy za możliwość spotkania się z rodzinami i wspólną modlitwę, za złożone ofiary na utrzymanie naszej parafii. Składam także serdeczne podziękowania kapłanom posługującym w naszej parafii: ks. Henrykowi, ks. Michałowi, ks. Jarosławowi, ks. Łukaszowi oraz kapłanom wspomagającym podczas kolędy – ks. Robertowi z parafii w Choszczówce, ks. Michałowi z KUL-u i klerykowi Aleksandrowi. Serdeczne Bóg zapłać. Niech Bóg błogosławi całej naszej parafii.
  3. Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do soboty rano od godz. 9.00 do 10.00; po południu: poniedziałek, środa, czwartek i piątek od godz. 16.00 – 17.45 we wtorek w godzinach wieczornych od godz. 19.00 – 20.00.
  4. Organizowana jest pielgrzymka do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w dniu 07.03. Więcej informacji i zapisy w biurze radia Maryja w godzinach otwarcia.
  5. Są wolne intencje mszalne w lutym o godz. 7.00 rano. Zainteresowanych zapraszamy do kancelarii.
  6. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania z podziałem na grupy prowadzone przez Animatorów Ruchu Światło – Życie: dla klas III gimnazjum: poniedziałek 18.02 godz. 18.30; dla klas 8 Szkoły Podstawowej: piątek 22.02. godz. 18.30. Spotkania w dolnym kościele, a następnie w salach parafialnych
  7. Za tydzień w niedzielę 24.02 homilię wygłosi w naszej świątyni ks. Marek Twarowski proboszcz parafii w Wielgolesie Brzezińskim. Ofiary z tacy będą przeznaczone na budowę świątyni w Wielgolesie Brzezińskim.
  8. Zachęcamy do czytania tygodników – Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Posłaniec św. Antoniego, które są w kiosku parafialnym.
  9. Matce Bożej polecajmy nasze rodziny, całą naszą parafię, kapłanów dziękując Bogu za czas kolędy, wspólną modlitwę i złożone ofiary.  Pod Twoja obronę…