Ogłoszenia parafialne – 11.02.2019 r.


 1. Dzisiaj o g.  17.00  Różaniec w intencji naszych rodzin, osób chorych i cierpiących.
 2. W poniedziałek 11 lutego, w rocznicę objawień Matki Bożej w Lourdes, przypada  Światowy Dzień Chorego, ustanowiony przez Ojca Św.  Jana Pawła II. Zapraszamy na nowennę do Miłosierdzia Bożego i Mszę św. zbiorową w poniedziałek o godzinie 18.00, którą ofiarujemy  w int. chorych, opuszczonych i cierpiących.
 3. W środę 13 lutego odbędzie się całodzienna adoracja Najświętszego  Sakramentu. Zapraszamy na osobistą modlitwę do kaplicy Serca Pana Jezusa w godzinach od 9.00 do 18.00.
 4. 15.02 o godz. 19.00 w salce przy zakrystii dolnego kościoła rozpoczniemy kurs przygotowujący do sakramentu małżeństwa i życia rodzinnego. Kurs obejmuje
  10 spotkań. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
 5. W piątek 15.02 na godz. 19.00 do dolnego kościoła zapraszamy na spotkanie pt.: „Dlaczego dzieci, które tak bardzo kochamy nie czują się kochane”. Spotkanie poprowadzi Pani prof. psycholog Maria Ryś. Na to spotkanie zapraszamy także Rodziców dzieci klas III przygotowujących się do sakramentu pokuty i I Komunii świętej.
 6. Organizowana jest pielgrzymka do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w dniu 07.03. Więcej informacji i zapisy w biurze radia Maryja w godzinach otwarcia.
 7. Są wolne intencje mszalne w lutym o godz. 7.00 rano. Zainteresowanych zapraszamy do kancelarii.
 8. Kolęda w tym tygodniu:

Poniedziałek, 11.02 od godz. 19.00: ul. Warszawskie Przedmieście 38 – odwiedzamy tylko rodziny, które zapisały się na kolędę

Jeśli ktoś nie przyjął księdza po kolędzie z jakiś przyczyn, a chciałby to uczynić

w tym tygodniu, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub w kancelarii, aby umówić się z którymś z księży wikariuszy.

 • Podopieczni Domu Dziennego Pobytu i Jadalni Caritas w Mińsku Mazowieckim składają podziękowania wszystkim Parafianom za okazaną pomoc i życzliwość. Dziękujemy za przekazanie ziemniaków, które są ogromnym wsparciem działalności naszej placówki. Nasza prośba spotkała się z wielkim zainteresowaniem i aktywnym odzewem z Państwa strony, za co bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
 •  Od lutego Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania rozpocznie przygotowanie w grupach prowadzonych przez Animatorów Ruchu Światło – Życie: Spotkania dla Młodzieży:
 • klas III gimnazjum: poniedziałek 18.02 godz. 18.30
 • klas 8 Szkoły Podstawowej: Piątek 22.02. godz. 18.30

Spotkania w dolnym kościele, a następnie w salkach parafialnych

 1. Zachęcamy do czytania tygodników – Idziemy , Niedziela  i Gość Niedzielny, Miłujcie się, Posłaniec św. Antoniego, które są w kiosku parafialnym

Matce Bożej polecajmy nasze rodziny jak również osoby chore i cierpiące.  Pod Twoja obronę…