Ogłoszenia parafialne – 09.06.2019 r.

 1. Dziś o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe. W ciągu tygodnia na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18.30.
 2. Niedzielą dzisiejszą kończymy okres Wielkiejnocy. Przypominamy o spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej. Spowiadamy podczas Mszy świętych.
 3. Parafia Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej zaprasza na XIII piknik Rodzinny. Piknik rozpocznie się Eucharystią o godz. 14.00. Więcej informacji na plakatach w gablotach.
 4. W wtorek 11 czerwca   rozpoczynamy  w naszej parafii doroczną adorację Najświętszego Sakramentu 40-godzinne nabożeństwo przed odpustem parafialnym.  Adoracja będzie we wtorek i środę od godz. 9.00 do 17.45
 5. W czwartek  – 13 czerwca – UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 8.30. suma o godz. 10.00, o godz. 16.00 – Msza św., dla szkół, z błogosławieństwem małych dzieci i wieczorem o godz. 18.00.
  O godz. 10.00 będzie sprawowana Eucharystia w intencji parafian ofiarodawców naszej świątyni oraz ks. Infułata Jana Byrskiego pierwszego Proboszcza parafii św. Antoniego i wszystkich kapłanów posługujących w naszej parafii. Tego dnia obchodzimy także święto w całym Kościele – Jezusa Chrystusa, Najwyższego Kapłana.
 6. Także tego dnia zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy Serca Pana Jezusa po porannej Mszy św. o godz. 7.00. o godz. 17.00 odprawimy procesję różańcową i Litanię do Serca Pana Jezusa.
 7. Dnia 13 czerwca, zwyczajem lat ubiegłych, będziemy mogli zabrać do naszych domów chleb świętego Antoniego, który przypomina nam o dobroczynnej działalności naszego Patrona. Zebrane przy tej okazji ofiary przekażemy na cele dobroczynne.
 8. W piątek 14.06 o godz. 19.00 zapraszamy na kolejne spotkanie u św. Antoniego pod tytułem „Religia czy psychologia”. Spotkanie poprowadzi ks. dr Tomasz Sztajerwald. Podczas tego spotkania chcemy zastanowić się nad relacją religii do psychologii oraz nad rolą jaką pełnią w życiu dzisiejszego człowieka.
 9. Spotkanie dla rodziców i dzieci wyjeżdżających na kolonie parafialne do Kacwina odbędzie się w przyszły poniedziałek 17.06. o godz. 19.00 w dolnym kościele.
 10. Dziś o godz. 11.45 w Warszawie rozpocznie się Marsz dla Życia i Rodziny. W tym roku warszawski Marsz poświęcony jest problemowi demoralizującej edukacji, zagrażającej prawidłowemu rozwojowi dzieci i młodzieży oraz podważającej pierwszeństwo wychowawcze rodziców. Marsz rozpocznie się przy Pomniku Kopernika, ul. Krakowskie Przedmieście 1 o godz. 11.45
 11. Żandarmeria Wojskowa i Fundacja Światełko Nadziei dla Syrii zapraszają na Piknik Rodzinny Bezpieczna Rodzina w niedzielę 09.06 w godz. 14.00- 18.00 przy parafii św. Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim.
 12. W następną niedzielę wolontariusze komitetu „stop pedofilii” będą zbierać podpisy pod projektem ustawy, która ma na celu ochronę dzieci przed demoralizującą edukacją seksualną według standardów WHO. W celu złożenia ważnego podpisu potrzebny jest numer PESEL. Zachęcamy do podpisania się w obronie dzieci przed deprawacją.