Ogłoszenia parafialne 06.01.2023

Uroczystość Objawienia Pańskiego 06.01.2023 r.

 1. Dziś 6.01 przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – „Trzech Króli”. Msze św. odprawiamy według porządku niedzielnego, nie będzie jedynie Mszy Św. o godz. 16.00. O godz. 12.30 Msza św. zbiorowa za osoby żyjące.
 2. Ministranci rozprowadzają kredę i kadzidło, które są poświęcane podczas każdej Mszy św.  Zbierane ofiary podczas rozprowadzania kredy sa przeznaczone na fundusz ministrancki
 3. Dziś przejdzie naszymi ulicami  Miński Orszak Trzech Króli pod hasłem: „Niechaj prowadzi nas Gwiazda”. Uroczystość rozpocznie się o godz. 12.30 Mszą świętą w parafii św. Antoniego z Padwy. O godz. 13.30 Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami miasta i nastąpi Pokłon Trzech Króli w kościele Narodzenia N.M.P oraz wspólne kolędowanie. Serdecznie zapraszamy parafian, rodziców z dziećmi, gości na to wspólne religijne wydarzenie.
 4. Dziś przypada również I piątek miesiąca, adoracja w kaplicy NSPJ trwać będzie do porannej Mszy św. w sobotę.
 5. W pierwszą sobotę miesiąca 7.01 Msza św. w intencjach wynagradzających o godz. 8.30 a po niej różaniec.
 6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje. Bóg zapłać za składane ofiary.
 7. Zapraszamy na wspólne kolędowanie, które poprowadzi Młodzieżowa Orkiestra Dęta
  z Dobrego i Kałuszyna w najbliższą sobotę 7 stycznia podczas  Mszy św. o godz. 18.00,
  a następnie będzie wspólne kolędowanie w kościele górnym.
 8. Zapraszamy na  katechezę dla dorosłych w ramach „Spotkań u Antoniego”
  w piątek 13.01.2023 o godz. 19.00 w dolnym kościele. Katechezę na temat „Młody człowiek w kościele – co z nim? Szukać tych co odeszli czy działać tak aby utrzymać tych co jeszcze zostali?” poprowadzi ks. Michał Dziedzic –  diecezjalny duszpasterz młodzieży Diecezji Warszawsko – Praskiej.