Ogłoszenia parafialne 01.08.2021 r.

 • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godzinie 17:00 oraz, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy o 12:30.
 • W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz przyjmowania Komunii Świętej wynagradzającej. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu będzie trwać do godziny 21:00. W sobotę o godzinie 17:00 odprawimy różaniec wynagradzający a o godzinie 18:00 Mszę Świętą w tej intencji.
 • Gościmy dzisiaj ojca Romana Woźnicę, misjonarza z Afryki, który głosi kazania, pomaga nam w posłudze niedzielnej, a po Mszach świętych rozprowadza materiały i pamiątki z misji. W ten sposób możemy wesprzeć dzieło misji w Burkina Faso.
 • Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na remont schodów.
 • Wczoraj rozpoczęła się Mińska Pielgrzymka Rowerowa do Wilna. Ogarnijmy pielgrzymów naszą modlitwą, aby szczęśliwie dotarli do celu i zawierzyli nasze intencje Bożemu Miłosierdziu. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby polskiej szkoły na Litwie, w miejscowości Mickuny, gdzie będą nocować pielgrzymi. W sobotę o godz. 16:00 pielgrzymi uczestniczyć będą we Mszy św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Wilnie, transmisja internetowa dostępna będzie na fb Mińskiej Pielgrzymki Rowerowej.
 • Za tydzień w niedzielę będziemy gościć w naszej parafii księdza Marka Lemiecha, proboszcza z Wielgolasu Brzezińskiego. Zgodnie z zarządzeniem kurii,raz na kwartał, taca przeznaczona jest na budowę kościoła w Wielgolesie Brzezińskim.
 • Informujemy, że ksiądz Henryk obecnie przebywa w swoim domu rodzinnym a na zakończenie leczenia szpitalnego został skierowany na rehabilitację w sanatorium.
 • W związku z planowanymi pracami budowlanymi na działce przy zbiegu ulic Granicznej
  i Wyszyńskiego ksiądz dyrektor Caritas Diecezji Warszawsko -Praskiej zaprasza najbliższych sąsiadów oraz osoby zainteresowane na spotkanie informacyjne, podczas którego będzie można zapoznać się z dokładnymi planami inwestycyjnymi oraz uzyskać odpowiedź na wszelkie pytania. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 3. sierpnia o godzinie 18:00 w budynku Caritas przy ul. Granicznej.
 • Prosimy o godny i skromny strój w kościele.