Dziś obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmówią publicznie akt poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Chrystusowi Królowi. W naszej parafii odmówimy ten akt po Mszy św. o godz. 12.30 oraz podczas modlitwy różańcowej o godz. 17.00.
Zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się do rocznicy I Komunii św. dziś na godz. 11.15 a po Mszy na spotkanie w dolnym kościele.
Zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania dzisiaj, jedną grupę na 17.00, drugą po Mszy św. o godz. 18.00.
Spotkanie dla Rodziców z dziećmi kl. 3 ze szkoły podst. w Stojadłach odbędzie się 24.11 w poniedziałek: o g 18.00 Eucharystia i po niej konferencja.
Spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy chcą ochrzcić dziecko w grudniu i podczas świąt Bożego Narodzenia zapraszamy na katechezę w środę 26.11 o godz. 19.00 w Antonówce.
„ Panno można” – to kolejna konferencja Maryjna w środę 26.11 o godz. 19.00 w salce na plebanii.
W przyszłą niedzielę będzie poświęcenie opłatków na wieczerzę wigilijną. Opłatki będzie można nabywać po Mszach Św. w sali pod chórem; Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na cele parafialne.
W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Zapraszamy dzieci z rodzicami i dziadkami, młodzież, małżeństwa, Parafian na Msze św. Roratnie o godz. 6.45. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się w sobotę przed II Niedzielą adwentu 06.12 Mszą św. o godz. 18.00 i trwać będą tradycyjnie do środy. Rekolekcje poprowadzi ks. Wodzisław Szczepanik posługujący w Estonii
Jest organizowany wyjazd na sztukę do seminarium: ” Apostoł miłości” dn. 21.12, wyjazd o godz. 16.30. Zapisy u ks. Krzysztofa, koszt 30 zł.
30.11 w niedzielę podczas kiermaszu dewocjonaliów będziemy mogli wesprzeć chrześcijan w Betlejem.
W związku z zapytaniami parafian o los dzieci, które zmarły przed narodzeniem oraz zasady związane z pogrzebem, przygotowaliśmy informację związaną z tą tematyka, które są umieszczone na stoliku pod chórem.
Koło Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia w dniu 6.12 z okazji 34 rocznicy istnienia Radia Maryja. Zapisy w pon., śr., pt. w godz. 17.30 – 18.00 w salce pod chórem.
17 grudnia przypada 25 r. konsekracji naszego kościoła. Już dziś zapraszamy na tą uroczystość. W związku z tą uroczystością zapraszamy osoby związane z scholą parafialną ( które śpiewały od początku istnienia scholii) na spotkanie 7.12 o godz. 19.00 w Antonówce