Odpust parafialny św. Antoniego 13.06

W dniu 13.06 zapraszamy na odpust parafialny. Msze św. godz. 7.00; 8.30; 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna – zapraszamy ministrantów, bielanki, następnie godz. 18.00 i 20.00; po Eucharystii o godz. 20.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlitwa różańcowa i procesja fatimska wokół kościoła. Przynosimy świece. Dnia 13 czerwca, zwyczajem lat ubiegłych, będziemy mogli zabrać do naszych domów chleb świętego Antoniego, który przypomina nam o dobroczynnej działalności naszego Patrona. Zebrane przy tej okazji ofiary przekażemy na cele dobroczynne.