Ogłoszenia parafialne z dnia 16 .12. 2017 r.

III NIEDZIELA ADWENTU – 16 .12. 2017 r.

1. Dziękujemy za udział w rekolekcjach. Zachęcamy do wytrwałego przyjmowania Komunii świętej. Zapraszamy na roraty – codziennie o g. 6.45.

2. W tym tygodniu możliwość spowiedzi w czasie rorat – do g. 8.30 i wieczorem o g. 18.00. W przyszłą niedziele nie będzie dodatkowych księży spowiedników, nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę. Bardzo prosimy, aby wszystkie sprawy kancelaryjne były uregulowane do – 22 grudnia.

3. W Wigilię – 24 grudnia Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego do godz. 12.30 w południe. Wieczerza Wigilijna powinna być postna i bez alkoholowa.

4. Bardzo prosimy o zaopatrywanie się w opłatki wigilijne w kościele, a w ciągu tygodnia w zakrystii.

5. Młodzież z Grupy Oazowej rozprowadza świece wigilijne Caritas.

6. W kiosku są karty świąteczne, kalendarze, Pismo święte, książki i inne dewocjonalia. Zachęcamy do nabywania tygodników: idziemy, Gość niedzielny, Miłujcie się, Niedziela i Posłaniec św. Antoniego.

7. Bardzo prosimy, aby w opłatki zaopatrywać się tylko kościele, gdyż zebrany fundusz przeznaczamy na cele parafialne. Dzisiaj opłatki możemy nabyć w sali po prawej stronie przy wyjściu z kościoła, a w dni powszednie w zakrystii kościelnej i kancelarii parafialnej.

8. Dzieci z Kółek Różańcowych rozprowadzają sianko i ozdoby choinkowe, jako dar naszych serc dla potrzebujących.

9. W kiosku są do nabycia czasopisma, kalendarze na nowy rok, Pismo święte, książki i albumy o tematyce religijnej. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

10. W gablocie na końcu kościoła znajdują się zdjęcia z wizyty Akcji Katolickiej pod opieką ks. Michała Barszczewskiego w Szumsku oraz podziękowania Pani Dyrektor ze szkoły z Szumska za dary jakie zostały ufundowane dla dzieci z tej szkoły na Litwie. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania.

11. Dziś o godz. 17.00 – nabożeństwo różańcowe.

Módlmy się, aby nasze rodziny Pan Bóg otoczył swoją opieką oraz prośmy o łaskę dobrego przygotowania się i przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.

POD TWOJĄ OBRONĘ…. .