Ogłoszenia parafialne – 07.07.2019 r.

 1. Dziś po sumie odbędzie się adoracja i procesja eucharystyczna
  z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
 2. Dziś o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które odprawimy prosząc o błogosławieństwo Boże na czas wakacji.
 3. W czasie wakacji w lipcu i w sierpniu w niedzielę nie ma Mszy o godz. 16.00,
  a w ciągu tygodnia od poniedziałku do soboty nie ma Mszy św. o godz. 8.30.
 4. Dziś w naszej świątyni gościmy ks. Jacka Krzemienia ze Wspólnoty „Chleb Życia”. Wspólnota ta zajmuje się biednymi i bezdomnymi. Ks. Jacek podczas całej niedzieli wygłasza homilię i po Mszy świętej zbiera dobrowolne ofiary na działalność Wspólnoty. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
 5. W  sobotę 13 lipca, wspominamy objawienia Matki Bożej w Fatimie. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy Serca  Pana Jezusa po porannej Mszy św. o godz. 7.45. O g. 17.00 odprawimy różaniec fatimski z procesją.
 6. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 14.07
  w biurze radia Maryja w poniedziałek, środę i piątek przy wejściu do dolnego kościoła od godz. 17.00 do 18.00
 7. Siostry Karmelitanki Bose z Nowych Osin bardzo serdecznie zapraszają na Uroczystość Matki Bożej z Góry Karmel wraz z poprzedzającym ją Triduum, w dniach 13-16 lipca  (s0bota- wtorek). Każdego dnia o godz. 18.00 odbędzie się konferencja o tematyce szkaplerzno-karmelitańskiej, bezpośrednio po której sprawowana będzie Eucharystia. Rekolekcje poprowadzi o. Krzysztof Jarosz, karmelita bosy. W samym dniu Uroczystości 16 lipca będzie możliwość przyjęcia Szkaplerza.
 8. Przypominamy o godnym stroju w Kościele zarówno mężczyzn jak i kobiet.
 9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, które są w kiosku parafialnym.

Polecajmy opiece Matki Bożej nasze Rodziny, Parafię, Ojczyznę, wszystkich wypoczywających – prosząc o błogosławieństwo Boże na czas wakacji.