OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 29.04.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
V Niedziela Wielkanocna – 29 KWIETNIA 2018 r.

1. Dziś o godz. 17.00 zapraszamy na koncert pt: „Cykl Świąt Maryjnych” w wykonaniu Chóru: „Pueri Claromontani” z Jasnej Góry pod dyrygenturą o. Ireneusza Wybraniaka – Paulina, który prowadził w naszej parafii rekolekcje wielkopostne w tym roku.
2. We wtorek rozpoczynamy miesiąc maj. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych w kościele lub przy kapliczkach. Prosimy  o uporządkowanie i udekorowanie kapliczek i krzyży przydrożnych.
3. W kościele nabożeństwa majowe będą odprawiane w niedzielę o godz. 17.00 a w zwykły dzień po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00
4. 1 maja, zapraszamy na pierwsze nabożeństwo majowe w kościele po Mszy św. wieczornej.
5. W czwartek, dnia 3 maja przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. Majowe nabożeństwo tego dnia będzie o g. 17.00.
6. W piątek przypada I piątek miesiąca spowiadamy podczas Mszy świętych porannych i wieczorem. Po Mszy świętej wieczornej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 . O godz. 17.00 będzie Msza święta dla dzieci.
7. W sobotę po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo I soboty miesiąca.
8. Dnia 3 maja Władze miasta zapraszają na uroczystości rocznicowe, 227 rocznicy Konstytucji 3 Maja. Msza św. będzie odprawiona w kościele Narodzenia N.M.P o godzinie 12.30 a dalsze spotkanie przy pomniku Konstytucji 3 Maja.
9. 6 maja o godz. 11.15 w naszej świątyni będzie miała miejsce Uroczystość I Komunii świętej dzieci z klas III. Prosimy parafian jeśli nie są Rodziną, aby zaplanować uczestnictwo w Eucharystii niedzielnej o innej godzinie. Msza święta o godz. 12.30 tego dnia będzie przesunięta na godz. 13.00. Przepraszamy za zmianę godziny.
10. W tym tygodniu odbędzie się spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek i sobotę, aby godnie mogli zjednoczyć się z Chrystusem w Komunii świętej.
11. Kancelaria w tym tygodniu będzie czynna w poniedziałek i środę.
12. Polecajmy Matce Bożej dzieci i Rodziny przygotowujące się do I Komunii świętej, maturzystów, naszą Ojczyznę, wszystkich Tych którzy prosili nas o modlitwę. Pod Twoją obronę…