Ogłoszenia parafialne 27.08.2023

 1. W naszej wspólnocie parafialnej witamy dziś ks. Mariusza Korzeneckiego, skierowanego do posługi duszpasterskiej w naszej parafii jako wikariusz. Życzymy ks. Mariuszowi Bożego Błogosławieństwa, Darów Ducha Świętego i wiele radości w posłudze w naszej parafii. 
 2. W sierpniu w dni powszednie o godz. 17.00 w kaplicy NSPJ Koła Różańcowe prowadzą wspólny różaniec. Dziś różaniec o 18.15.
 3. Róża Różańcowa czyli wspólnota modląca się za kapłanów zaprasza na pielgrzymkę do Kodnia w dniu 9.09. więcej informacji na tablicy ogłoszeń na plakacie.
 4. Dziś w ostatnią niedzielę sierpnia nie ma Mszy świętej o 16. Wieczorna Msza święta jest sprawowana o 19.00. W następną niedzielę tj od 3.09 wraca porządek Mszy św. popołudniowych o godz. 16.00 i 18.00 a o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe. Od piątku, 1 września powraca Msza Święta o 8.30.
 5. Rodziców, którzy planują chrzest dzieci we wrześniu zapraszamy na katechezę w środę 30.08 o godz. 19.00 do kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. O godzinie 9.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Dodatkowa Eucharystia o godz. 15.00 z Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz o 17.00 z udziałem rodziców z dziećmi. Szczególnie tych które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej (klasy 4). Spowiadamy od godz. 16.45, a także po wieczornej Eucharystii do godz. 21.00 w kaplicy. Adoracja Najświętszego Sakramentu trwa do rana w sobotę.
 7. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 8.30, a po niej różaniec.
 8. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza mieszkańców Mińska Mazowieckiego i okolic na „Piknik Sportowo-Rekreacyjny”, który odbędzie się 3 września w godzinach 13.00-19.00 na Stadionie sportowym przy ul. Budowlanej 2A. W programie darmowe atrakcje dla całej rodziny, konkurencje sportowe   z nagrodami.
 9. Mińska Pielgrzymka Rowerowa oraz Siostry Loretanki zapraszają na odpust ku czci Matki Bożej Loretańskiej w dniu 10 września, do przejechania rowerami ok. 120 km. Wyjazd o godzinie 8.00. Szczegóły na plakacie.
 10. Siostry Loretanki organizują podczas wrześniowego odpustu w Loretto konkurs fantowy. Dochód przeznaczony jest na potrzeby świetlicy środowiskowej dla dzieci, którą prowadzą siostry na Pradze. W związku z tym zwracają się do naszych parafian z prośbą o przekazanie różnych przedmiotów, gadżetów, które pomogą zrealizować konkurs. Bardzo prosimy, by były to rzeczy nowe lub w bardzo dobrym stanie. Dary można przynosić do zakrystii po Mszach świętych. Za życzliwość Siostry składają wielkie Bóg zapłać.
 11. Dziękujemy parafianom za złożone ofiary na rzecz utrzymania naszej parafii i trwających remontów.
 12. Policja ostrzega mieszkańców Mińska Mazowieckiego przed oszustami. List skierowany do mieszkańców można odczytać na tablicy ogłoszeń.