Ogłoszenia parafialne – 26.08.2018 r.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26. 08. 2018.

1. Władza diecezjalna mianowała nowym wikariuszem Ks. Łukasza Lacha, którego serdecznie witamy w naszej rodzinie parafialnej i życzymy owocnej pracy duszpasterskiej i katechetycznej.

2. W sobotę, 1 września przypada 79 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o bohaterach, którzy oddali życie za wolność Ojczyzny. Zapraszamy na Eucharystię o godz. 18.00 po której odprawimy wynagradzające nabożeństwo różańcowe za grzechy ludzkości.

3. W przyszła niedzielę po sumie adoracja i procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.

4. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza mieszkańców Mińska Mazowieckiego na „poMundialowy Piknik” oraz na V Miński Dzień Dużej Rodziny, który odbędzie się 02 września na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 1 w godzinach od 13.00 do 19.,00. W programie pokazy i warsztaty trików piłkarskich, konkurencje sportowe dla rodzin z nagrodami, mecz Reprezentacji Artystów Polskich z Samorządowcami z Mińska Mazowieckiego.

5. W następny poniedziałek 03.09 początek nowego roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy rodziców, nauczycieli, dzieci i młodzież na uroczystą Mszę świętą – dnia 03 września o godz. 1800. W czasie liturgii będziemy modlić się o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym. Rozpocznijmy nowy rok szkolny z Bożym błogosławieństwem. Już w tym tygodniu zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców do odbycia spowiedzi na początek roku szkolnego. Spowiedź rano od godz. 7.00 do 8.15 i wieczorem o godz. 18.00. .

6. Siostry Loretanki zapraszają na uroczystość odpustową w Loretto w dniu 9 września. W czasie Eucharystii, której będzie przewodniczył ks. Bp Romuald Kamiński dokona poświęcenia nowego kościoła. Wyjazd o godz. 8.00 rano. Autokar będzie podstawiony przy ul. Zachodniej. Zapisy w biurze radia Maryja i u Sióstr w zakrystii.

7. W dniach 3-9 września Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Warszawsko-Praskiej i Fundacja Razem dla Młodych organizują wakacyjno-szkoleniowy wyjazd do Broku w ramach programu: „Młodzi dla środowiska”. W programie: codzienna Msza Św., szkolenia edukacyjne, wycieczki, spływ kajakowy, park linowy. Koszt wyjazdu 150 zł. Wiek uczestników 18+. Zapisy i więcej informacji drogą mailową na adres: sekretariat@sdm.waw.pl lub u diecezjalnego duszpasterza młodzieży ks. Michała Dziedzica nr tel.: 512 913 429

8. W kiosku są do nabycia czasopisma religijne.

9. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo różańcowe o g. 17.00.

Polećmy Matce Bożej Częstochowskiej – Królowej Polski naszą Ojczyznę i nasze rodziny, naszą wolność, prosząc o właściwe wykorzystanie tego daru oraz o wieczne zbawienie dla tych, którzy oddali życie za wolną Polskę.
POD TWOJĄ OBRONĘ….