Ogłoszenia parafialne – 23.12.2018 r.

 1. Zapraszamy na różaniec o godzinie 17:00, modlić się będziemy w intencji rodzin naszej parafii, o zdrowie dla księdza Proboszcza, a także za zmarłych polecanych w wypominkach.
 2. Dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej, około godziny 19:00, zapraszamy na koncert wprowadzający w świętowanie Bożego Narodzenia w wykonaniu Oktetu Wokalnego Manufaktura Dźwięku.
 3. Jutro, 24. grudnia – Wigilia Bożego Narodzenia. Zapraszamy na ostatnie roraty o godzinie 6:45. Po roratach zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów na spotkanie opłatkowe. Kolejne Msze Święte o 7:45 i 8:30. Nie będzie Mszy Świętej o godzinie 18:00. Kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 4. 25. grudnia będziemy świętować Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy na uroczystą Pasterkę o północy i Msze Święte w oba dni świąteczne według porządku niedzielnego. W czasie świąt nie będzie spowiedzi.
 5. Kancelaria parafialna po świętach i aż do odwołania – ze względu na kolędę – będzie czynna tylko rano. Gdyby kontakt z księdzem był niemożliwy w porannych godzinach pracy kancelarii prosimy o kontakt telefoniczny lub w zakrystii przy okazji Mszy Świętej o godzinie 18:00.
 6. Po świętach rozpoczniemy wizytę duszpasterską – kolędę. Jej porządek na najbliższe dni po świętach jest następujący:
  27. grudnia: Stojadła ul. Warszawska, Krótka, Ogrodowa, Słoneczna, Kołbielska 2/1 i 2/2, Wiśniowa;
  28. grudnia: Stojadła ul. Wspólna, Kołbielska, Polna, Szkolna, Południowa;
  29. grudnia: Stojadła ul. Kwiatowa, Książęca, Leśna.
 7. Dalszy porządek kolędy podamy w następną niedzielę, a kolędę wznowimy już w nowym roku, tj. 2. stycznia, w środę. W dni powszednie będziemy rozpoczynać kolędę o godzinie 16:00, zaś w soboty o godzinie 14:00.