Ogłoszenia parafialne 22.10.2023

XXIX Niedziela Zwykła 22.10.2023 r.

 1. W dniu wczorajszym pochodzący z naszej parafii alumn III roku Seminarium Duchownego Konrad Czerski otrzymał strój duchowny – sutannę. Gratulujemy i życzymy Bożego Błogosławieństwa na drodze przygotowania do kapłaństwa, a Parafian prosimy o modlitwę za kleryka Konrada, jego kolegów kursowych oraz wszystkich alumnów naszego Seminarium.
 2. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe według znanego porządku.
 3. Młodzież, która uczestniczyła w Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie zaprasza na pokaz i świadectwo o tym spotkaniu z Papieżem dziś po Msz św. o godz. 10.00.
 4. Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania zapraszamy na Mszę Świętą i spotkanie
  dziś o godz. 18.00.
 5. Zapraszamy Rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii świętej na Msze św., różaniec i spotkanie w poniedziałek 23.10 o godz. 18.00
 6. Na wypominki roczne oraz Mszę listopadową za zmarłych przyjmujemy:
  w tygodniu w kancelarii parafialnej a także po Mszach św. w sali pod chórem dziś i w niedzielę 29.10 oraz w Uroczystość Wszystkich Świętych. Kartki do zapisywania wypominek znajdują się na stolikach przy wyjściach z kościoła.
 7. W sobotę 4.11.2023 ks. Krzysztof organizuje pielgrzymkę do Domu św. s. Faustyny
  w Ostrówku. Koszt 50 zł – w tym gorący posiłek. Zapisy i wpłaty w kancelarii parafialnej. Wyjazd o godz. 10.00 a powrót na 17.00.
 8. Dzieci wraz z Rodzicami zapraszamy do radosnego, pełnego wiary przeżywania Uroczystości Wszystkich Świętych. W niedzielę 5.11 czyli w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych zachęcamy by na Mszę św. o godz. 11.15 dzieci przebrały się za postać wybranego Świętego. Po Eucharystii przejdziemy w radosnym korowodzie Świętych dookoła kościoła. Dla przebranych dzieci będą nagrody.
 9. Bóg zapłać za składane ofiary.