Ogłoszenia parafialne – 21.10.2018 r.

  1. Bóg zapłać za złożone wszelkie ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia, a także na rzecz Duszpasterstwa Młodzieżowego w naszej Diecezji.
  2. Dziś po Mszy świętej wieczornej o godz. 18.00 w salce przy zakrystii dolnego kościoła będzie pokaz multimedialny studentów przynależących do Fundacji dzieła Nowego Tysiąclecia. Przedstawiciele tej Fundacji poprzez to spotkanie pragną podziękować za dar serca oraz przybliżyć ideę działania Fundacji. Chętnych zapraszamy na to spotkanie.
  3. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny i rozpoczynamy tydzień misyjny.
  4. Dziś przeżywamy 1 rocznice nawiedzenia Matki Bożej w kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego naszej Parafii. Po Mszy świętej zapraszamy do Ołtarza bocznego, gdzie znajduje się Ikona Matki Bożej Jasnogórskiej, by zawierzyć siebie, swoją Rodzinę, naszą Ojczyznę. Dzisiejszy różaniec o godz. 17.00 ofiarujemy w intencji dziękczynnej za dar Obecności Chrystusa i Jego Matki Maryi w naszym życiu oraz w intencji Misji i Misjonarzy i naszej Ojczyzny.
  5. W ciągu tygodnia tradycyjnie zapraszamy na modlitwę różańcową po Mszy św. o godz. 18.00; Dzieci zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki na godz. 17.00; natomiast Młodzież i osoby szczególnie do późna pracujące w soboty o godz. 19.45. W tę sobotę 28.10 o godz. 19.45 Modlitwa Różańcowa będzie połączona ze świadectwem Tadeusza Skotnickiego – Dlaczego jestem w Kościele oraz refleksją ze słowem śpiewanym. Zapraszamy Młodzież, Rodziny.
  6. Konferencja przedchrzcielna. Rodziców, którzy planują chrzest swoich dzieci w naszej parafii w listopadzie zapraszamy na konferencję przedchrzcielną w najbliższy czwartek 25.10 o godzinie 19.00, w salce katechetycznej przy zakrystii dolnego kościoła (wejście z tyłu budynku kościoła od strony plebani). Udział w konferencja przedchrzcielnej dla rodziców dziecka jest obligatoryjny, a dla chrzestnych jest fakultatywny.
  7. W sobotę 27.10 o godz. 15.00 zapraszamy małżeństwa na spotkanie na temat: „Tajemnica ludzkiego początku”. Spotkanie będzie w salce na plebani.
  8. W salce pod chórem przyjmujemy na Mszę św. listopadową i wypominki roczne. Msza święta listopadowa za zmarłych będzie sprawowana 01 i 02.11 o godz. 18.00;
    w niedziele o godz. 16.00, w dni zwykłe od poniedziałku do soboty o godzinie 17.00. Natomiast zmarłych polecanych w Wypominkach rocznych będziemy modlić się podczas nabożeństwa o godz. 17.00. W ciągu tygodnia zapraszamy do kancelarii.