Ogłoszenia parafialne 2.01.2022 r.

  • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godzinie 17:00.
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz przyjmowania Komunii Świętej wynagradzającej. Zapraszamy dzieci razem z rodzicami i dziadkami na Mszę Świętą w piątek o 17:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek będzie trwać do godziny 20:30 – o tej godzinie rozpocznie się wieczór wspólnego kolędowania. Serdecznie zapraszamy. Kancelaria parafialna w piątek będzie czynna tylko rano.
  • W styczniu, w niedziele, odprawiana będzie dodatkowo Msza Święta o godzinie 9:00 w dolnym kościele.
  • Są wolne intencje mszalne w miesiącu styczniu o godz. 7 rano we Mszy św. koncelebrowanej. Osoby pragnące zamówić Msze prosimy zgłaszać się do kancelarii parafialnej.
  • W uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli – Msze Święte będą odprawiane według porządku niedzielnego z jednym wyjątkiem – nie będzie Mszy Świętej o godzinie 16:00. Odbędzie się Msza o 9:00 w dolnym kościele. W tym dniu poświęcimy kredę i kadzidło, które przed każdą Mszą będą rozprowadzać nasi ministranci – ofiary zbierane przy tej okazji będą przeznaczone na fundusz ministrancki. Ulicami naszego miasta przejdzie Miński Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się on Mszą Świętą w starej parafii o godzinie 12:30. Następnie orszak przejdzie do naszej parafii, gdzie o godzinie 15:00 nastąpi pokłon trzech króli Panu Jezusowi i wspólne kolędowanie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu. Taca tego dnia będzie przeznaczona na misje.
  • Rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy na Mszę Świętą 9. stycznia o godzinie 16:00.