Ogłoszenia parafialne – 16.12.2018 r.

  1. Zapraszamy na różaniec dzisiaj o godzinie 17:00, modlić się będziemy w intencji dziękczynnej za czas rekolekcji, o zdrowie dla księdza Proboszcza, a także za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. W tygodniu zapraszamy na roraty o godzinie 6:45. Ostatnie roraty będą w Wigilię Narodzenia Pańskiego – 24. grudnia.
  3. Jutro, w poniedziałek 17. grudnia, przypada rocznica poświęcenia naszego kościoła. Zapraszamy na Msze Święte według porządku powszedniego.
  4. Jutro, w poniedziałek o godzinie 18:45 w górnym kościele odbędzie się próba przed uroczystością bierzmowania.
  5. We wtorek, 18. grudnia, w górnym kościele podczas Mszy Świętej o godzinie 18:00 ksiądz bp Romuald Kamiński udzieli Sakramentu Bierzmowania stu osobowej grupie młodzieży z naszej parafii. Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  6. W przyszłą niedzielę, 23. grudnia, po Mszy Świętej wieczornej, około godziny 19:00 zapraszamy na koncert wprowadzający w świętowanie Bożego Narodzenia w wykonaniu Oktetu Wokalnego Manufaktura Dźwięku.
  7. W grudniu nie będzie spotkania dla młodszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  8. W opłatki prosimy zaopatrywać się w sali przy wyjściu z kościoła. Zebrany fundusz przeznaczamy na cele parafialne. Nikt nie jest upoważniony do roznoszenia opłatków do naszych mieszkań.
  9. Dzieci z Koła Różańcowego przygotowały sianko na stół wigilijny i ozdoby Bożonarodzeniowe, młodzież z Ruchu Światło – Życie rozprowadza wigilijne świece Caritas.
  10. W tym tygodniu zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty. W pierwszy i drugi dzień Świąt Narodzenia Pańskiego nie będzie spowiedzi.