Ogłoszenia parafialne – 16.02.2020 r.

 • Gościmy dzisiaj księdza Marka Twarowskiego, proboszcza parafii w Wielgolesie Brzezińskim, który głosi kazania i zbiera ofiary na budowę kościoła. Zgodnie z zarządzeniem kurii, raz na kwartał, taca przeznaczona jest na budowę kościoła w Wielgolesie Brzezińskim. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
 • Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy za możliwość spotkania się z rodzinami i wspólną modlitwę oraz za ofiary złożone na utrzymanie naszej parafii. Serdecznie dziękuję naszym księżom: Henrykowi,  Michałowi, Jarosławowi i Łukaszowi oraz kapłanom pomagającym podczas kolędy – księdzu Robertowi z parafii w Choszczówce i księdzu Michałowi z KUL-u.
 • Zapraszamy na modlitwę różańcową dzisiaj o godzinie 17:00 w intencji dziękczynnej za dar spotkania z rodzinami podczas kolędy oraz za te rodziny z którymi nie dane nam było spotkać się także za wszystkich  wypoczywających na feriach, pielgrzymów z naszej parafii przebywających w Ziemi Świętej.
 • Organizowana jest pielgrzymka na ogólnopolskie spotkanie Apostolatu Złota Róża połączone
  z nocnym czuwaniem w Częstochowie od 7 do 8 marca. Informacje na plakatach.
 • W ostatnim tygodniu rozpoczęliśmy prace remontowe kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa z przeznaczeniem na kaplicę całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.
 • Parafialna schola, znana z oprawy świątecznych Mszy Świętych oraz niedzielnej Mszy Świętej o godzinie 18:00 zaprasza na próby śpiewu przygotowujące Triduum Paschalne. Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 lutego o godzinie 19:00
  w sali na plebanii.
 • W następną niedzielę, 23 lutego, będziemy gościć w naszej parafii ojca Ashenafi Abebe ze Zgromadzenia Misjonarzy Matki Bożej Pocieszenia oraz wolontariuszy fundacji „Dzieło na Misji”. Podczas Mszy Świętych podzielą się świadectwem swojej posługi, a  po Mszach Świętych rozprowadzać będą pamiątki misyjne i w ten sposób będzie można wesprzeć ich dzieło. Podczas Mszy Świętej o godzinie 11:15 wolontariusze poprowadzą animację dla dzieci, a po Mszy Świętej o godzinie 18:00 zapraszają na spotkanie, na którym opowiedzą o swojej posłudze misyjnej. Bardzo serdecznie zapraszamy.
 • Nasza parafia organizuje letnie kolonie dla dzieci i młodzieży w terminie od 20 do 29 lipca w miejscowości Kruklanki koło Giżycka na Mazurach. Szczegółowe informacje o wyjeździe i atrakcjach dostępne na kartkach w zakrystii i stronie internetowej. Koszt 1200 zł. Zapisy wraz z zaliczką u księdza Łukasza po feriach zimowych. Ilość miejsc ograniczona.
 • Zapraszamy na pielgrzymkę do Lichenia i Kalisza w dniach od 4 do 5 marca. Zapisy w biurze Radia Maryja.
 • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dostępnej w kiosku parafialnym przy wyjściu z kościoła.