Ogłoszenia parafialne – 14.10.2018 r.

 1. Wczoraj w katedrze Warszawsko-Praskiej odbyła się promocja lektorska jednego z naszych ministrantów. Dziękujemy za trud rocznego przygotowania do tej posługi i życzymy błogosławieństwa Bożego.
 2. Dziś gościmy w naszej parafii ks. Michała Dziedzica z Duszpasterstwa Młodzieży z naszej diecezji, który przez cały dzień głosi kazania. Młodzież z Duszpasterstwa rozprowadza cegiełki przed kościołem za dobrowolne ofiary. Pragniemy także poinformować, że są jeszcze miejsca na wyjazd do Panamy na Światowe Dni Młodzieży.
 3. Dziś przeżywamy niedzielę papieską po hasłem: „Promieniowanie Ojcostwa”. Po Mszy świętej do puszek można złożyć dobrowolną ofiarę na Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla Młodzieży.
 4. Dziś także jest dzień Nauczyciela. Pamiętajmy o naszych Nauczycielach w dziękczynnych modlitwach.
 5. O godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które ofiarujemy w intencji dziękczynnej za dar promieniowania ojcostwa w osobie Świętego Jana Pawła II a także w intencji ojców, Synodu Biskupów, młodzieży i nauczycieli.
 6. Dziś po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.00 Ruch Światło- Życie zaprasza do kaplicy Serca Pana Jezusa na namiot spotkania z uwielbieniem.
 7. Zapraszamy na modlitwę różańcową w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki na godz. 17.00;
 8. W sobotę 20 października o godz. 19.45 będzie różaniec i wieczór uwielbienia ze Wspólnotą Guadelupe z Lublina. Serdecznie zapraszamy.
 9. Msze Święte w soboty o godz. 18.00 są odprawiane z niedzielnego formularza. Zapraszamy na te Msze osoby starsze, które nie mogą wejść do górnego kościoła, a także osoby pracujące w niedziele.
 10. Od poniedziałku w kancelarii przyjmujemy na Mszę Świętą listopadową i na wypominki roczne za zmarłych. Msza Święta listopadowa będzie sprawowana 01 i 02 listopada o godz. 18.00, w niedziele o godz. 16.00 a w dni powszednie o godz. 17.00. Wypominki roczne będą czytane w niedziele podczas nabożeństw o godz. 17.00.
 11. Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej, które można nabyć w kiosku parafialnym.