Ogłoszenia parafialne – 13.09.2020 r.

 • Dziś przypada rocznica objawień Maki Bożej w Fatimie.  Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 17.00 odprawimy różaniec fatimski z procesją wokół kościoła. Adorację i różaniec ofiarujmy
  w intencji  naszych rodzin i o dobre wychowanie dzieci i młodzieży, Ojczyzny i zachowania nas od pandemii.
 • Dziś na Mszy św. o godz. 11.15 będzie poświęcenie tornistrów dla wszystkich uczniów, a o godz. 16.00 zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.
 • Wczoraj została poświęcona kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa. Składamy Bogu podziękowania za dar wyremontowania kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa z przeznaczeniem na adorację Najświętszego Sakramentu. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone podczas kolędy, tacy oraz w kancelarii i na konto parafialne. Bóg zapłać wszystkim pracującym osobom przy kaplicy N.S.P Jezusa. Bóg zapłać również osobom, które podjęły się codziennej adoracji Naj. Sakramentu. Zapraszamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 18.00 a w piątki do godz. 21.00. Od godz. 17.00 do 18.00 jest możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty w kaplicy N.S. P. Jezusa Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i wiernych do sakramentu pokuty i eucharystii na początek roku szkolnego.
 • W poniedziałek 14 września, przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Każdy kto tego dnia uczci Krzyż Misyjny może uzyskać odpust. Zapraszamy jutro wszystkie osoby przynależące do grup modlitewnych i zespoły liturgiczne na Eucharystię o godz. 18.00 na uroczyste rozpoczęcie roku formacyjnego. Po Mszy świętej odbędzie się adoracja przy Krzyżu Misyjnym.
 • Rodziców i chrzestnych, którzy pragną ochrzcić swoje dzieci we wrześniu, zapraszamy na przygotowanie do chrztu świętego w środę 16.09 o godzinie 19:00.
 • Osoby dorosłe, które chcą przygotować się i przystąpić do sak. bierzmowania zapraszamy na pierwsze spotkanie 15.09 o godz. 19.00 w salce przy zakrystii dolnego kościoła.
 • Zapisy rezerwacji Mszy św. na rok 2021 będzie można dokonywać od 21 września od 9.00
 • W Domu św. Józefa przy Karmelu w Nowych Osinach 15.09 rozpoczną się spotkania pt.: 10 drogowskazów w drodze do Boga, a 26.09 rozpoczną się warsztaty dla dzieci i młodzieży pt.: Źródło i szczyt Karmelu. Więcej informacji na plakatach w gablocie.
 • Apostolat Złota Róża zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Kodniu w dniu 19 września. Informacja i kontakt w sprawie zapisów na tablicy ogłoszeń.
 • W sobotę 10.10 organizujemy parafialną pielgrzymkę szlakiem 100-lecia Bitwy Warszawskiej 1920 r. W Programie: Ossów: Muzeum i Sanktuarium, Radzymin: Cmentarz Poległych i Sanktuarium św. Jana Pawła II – wotum za Cud nad Wisłą. Koszt 35 zł, zapisy w tym tygodniu  u ks. Łukasza.
 • Zapraszamy wszystkich parafian na spotkanie przy grillu dziś w niedzielne popołudnie. po Mszy Świętej o godzinie 12:30, czyli około godziny 14:00. Ze względu na niemożność przewidzenia liczby osób, prosimy o przyniesienie produktu na grilla dla siebie samego.
 • Za tydzień taca będzie przeznaczona na inwestycje w naszym kościele. Miedzy innymi chcemy zamontować we wszystkich grzejnikach kościelnych zawory wraz z termostatem, by zaoszczędzić na ogrzewaniu w tych miejscach gdzie są nie używane salki.