Ogłoszenia parafialne – 07.04.2019 r.

ODziś o g. 15.00 odprawimy Gorzkie Żale. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Dziś o godz. 16.00 zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi przygotowującymi się do I Komunii świętej na wspólną Eucharystię.

Dziś 7 kwietnia zapraszamy na wieczór uwielbienia o godz. 17.00. Modlitwę tę poprowadzi wspólnota Guadalupe z Lublina.

Zapraszamy na comiesięczny różaniec i spotkanie Męskich Kółek Żywego Różnica
z naszej parafii dziś o godzinie 19.00 w Kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa. Mężczyzn, którzy chcieliby dołączyć do codziennej modlitwy różańcowej w Męskich Kółkach Żywego Różańca zapraszamy na to spotkanie i prosimy o kontakt z głównym Zelatorem naszych kółek.

12 kwietnia zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii: o godz. 19.00 dodatkowa Eucharystia o godz. 19.30 wspólna Droga Krzyżowa. Tego dnia nie będzie Drogi Krzyżowej o godz. 17.00

W sobotę 13 kwietnia odbędzie się całodzienna adoracja Najświętszego  Sakramentu. Zapraszamy na osobistą modlitwę do kaplicy Serca Pana Jezusa w godzinach od 9.00 do 18.00.

W Niedziele Palmową podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie palm. Bielanki z naszej parafii będą rozprowadzały palmy.

W Niedzielę Palmową 14.04 o godz. 15.00 w parafii Grzebowilk odbędzie się Misterium Męki Pańskiej.

10.04 w IX rocznicę katastrofy Smoleńskiej o godz. 8.15 w Mińsku Mazowieckim na Skwerze Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego odbędą się uroczystości upamiętnienia ofiar. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

W parafii Narodzenia N.M.P. organizowane są zajęcia plastyczne dla dzieci „Kredkami do Nieba” Zajęcia te inspirowane są niedzielną Ewangelią. Odbywają się w każdy wtorek o godz. 17.00 w salce parafialnej. Zapraszamy. więcej informacji na plakacie w gablocie.

Zapraszamy do sakramentu pokuty i pojednania w ciągu tygodnia podczas Mszy św. porannych i wieczornych. Prosimy nie odkładać sakramentu pokuty na ostatnią chwilę. W Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę  wszyscy księża koncelebrują doroczne nabożeństwa i w tym czasie nie będzie możliwości spowiedzi.

Kancelaria parafialna będzie czynna do następnej środy włącznie. Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać do wielkiej Środy.

W kiosku można nabyć gazety Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziele.

Polećmy Matce Bożej nasze Rodziny, kapłanów, Kościół Święty, naszą Ojczyznę.   Pod Twoją Obronę…