Ogłoszenia parafialne – 06.05.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI Niedziela Wielkanocna

 

  1. Dziś o godz. 11.15 dzieci z klas III z naszej parafii przystąpią do I Komunii świętej
  2. Podczas Białego Tygodnia Msze święte o godz. 18.00 będą odprawiane w górnym kościele
  3. Dzisiaj Msza św. o godz. 12.30 ze względu na I Komunię świętą rozpocznie się o godz. 13.00 po sumie będzie adoracja i procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca. O g. 17.00 nabożeństwo majowe. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
  4. W niedzielę za tydzień 13 maja przypada 101 rocznica objawień M.B. w Fatimie. Zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy Serca Pana Jezusa po porannej Mszy św. o godz. 7.00. O g.17.00 odprawimy procesję różańcową. Objawienia Matki Bożej wzywają do odmawiania różańca.
  5. Dzień 13 maja przypomina nam o 37 rocznicy zamachu na Ojca Świętego Jana Pawła II na placu Świętego Piotra w Rzymie w 1981 roku.
  6. W przyszłą niedziele na Mszy św. o g. 11.15 zapraszamy dzieci klas IV, które rozpoczną biały tydzień w rocznicę pierwszej Komunii św.
  7. Dziękuję Rodzicom za włożony trud w wychowaniu dzieci, które dziś przystąpiły do I Komunii świętej, Katechetom /S. Mariecie, p. Wandzie, Annie/, Nauczycielom, Wychowawcom i Dyrekcjom Szkół Podstawowych, Siostrze Zakrystiance /Iwonie/ i Paniom za udekorowanie kwiatami Kościoła, panom kościelnym, panu organiście, kapłanom za posługę w konfesjonale.
  8. Bóg zapłać za dar Ołtarza od Rodziców na Kościół a także za dar Ołtarza w postaci dwóch ornatów.
  9. Zwracamy się z prośbą, aby osoby czekające na sakrament pokuty i pojednania nie stały zbyt blisko konfesjonałów.
  • Polećmy Matce Bożej nasze Rodziny, a szczególnie te które dziś przeżywają dzień I Komunii świętej. Pod Twoją obronę….