Ogłoszenia parafialne – 04.11.2018 r.

 1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 12:30 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
 2. Dzisiaj o godzinie 16:00 zapraszamy na Mszę Świętą rodziców wraz z dziećmi klas III, które pragną w tym roku szkolnym przystąpić do I Komunii Świętej.
 3. O godzinie 17:00 odprawimy nabożeństwo różańcowe w intencji wszystkich zmarłych polecanych we Mszy Świętej listopadowej za zmarłych i wypominkach rocznych.
 4. Do 8 listopada można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
 5. Zapraszamy na katechezę dla dorosłych, którą poprowadzi ks. Henryk Zieliński, redaktor tygodnika Idziemy i były wikariusz naszej parafii. Temat katechezy: „Prawda mediów i Prawda Kościoła. Jak media zastąpiły nam głos Boga?”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 9. listopada, o godzinie 19 w dolnym kościele. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy.
 6. Fundacja Dziękujemy za Wolność zaprasza na koncert „Amerykański jazz z polską duszą”. Koncert odbędzie się w Mińsku Mazowieckim 9 listopada o godzinie 19:00 w Szkole Podstawowej Nr 3 przy ulicy Budowlanej 3. Koncert jest związany z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.
 7. Zapraszamy małżeństwa na katechezę pt.: „Pierwotna samotność”. Odbędzie się ona w sobotę 10 listopada o godzinie 16:00 w sali na plebani.
 8. Z okazji setnej rocznicy odzyskania Niepodległości, zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą do parafii pw. świętego Jana Chrzciciela. Msza odbędzie się 11 listopada o godzinie 11:30, przewodniczył będzie ksiądz biskup Romuald Kamiński.
 9. Ksiądz biskup Romuald Kamiński zaprasza jubilatów obchodzących 50 i 25 lecie zawarcia sakramentalnego związku małżeństwa na dziękczynną Eucharystię w dniu 17 listopada o godzinie 12:00 w katedrze warszawsko-praskiej.
 10. W następną niedzielę, 11 listopada, będziemy gościć księdza Marka Twarowskiego, proboszcza parafii w Wielgolesie Brzezińskim. Ksiądz Marek będzie głosił kazania przez cały dzień a ofiary z tacy będą przeznaczone na budowę świątyni w Wielgolesie Brzezińskim. Ksiądz Marek w imieniu parafian i swoim zaprasza na uroczystość wmurowania kamienia węgielnego 10 listopada o godz. 11:00.
 11. Zmarła S. Innocenta, która wiele lat posługiwała w naszej parafii. Pogrzeb Siostry odbędzie się w poniedziałek o godzinie 11:00 w Loretto.